Objevte sílu matky přírody ➤ ovocno-bylinné bio čaje BABIO

BIO čaje a nápoje pod značkou BABIO pro vás a vaše nejmenší vyrábíme již od roku 2005. Čaje a nápoje vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin z ekologického zemědělství. Veškeré bylinky, ovoce nebo ovocné prášky pro výrobu BABIO čajů i nápojů velmi pečlivě vybíráme a kontrolujeme. Používáme pouze české a evropské BIO suroviny od prověřených farmářů a dodavatelů. Výsledkem jsou vynikající čaje a nápoje s opravdovou chutí přírody.

 

inspirovano prirodou nase mlekoInspirováno přírodou

Kvalita a výborná chuť našich čajů i nápojů je pro nás na prvním místě. Proto v nich najdete pouze šetrně zpracované bylinky a ovoce z ekologického zemědělství. Nepoužíváme žádná barviva, aromata, konzervanty ani klasický řepný cukr. Necháváme vyniknout přirozené chuti bylinek a ovoce.

 

 

kladne-posouzeno-nase-mlekoKladně posouzeno Českou pediatrickou společností

Všechny naše čaje a nápoje pod BABIO jsou kladně posouzeny Českou pediatrickou společností. Můžete si tedy být jisti, že BABIO čaje i nápoje jsou pro vaše nejmenší skvělou volbou.

 

 

 

100 bio kvalita nase mleko100% BIO kvalita

Své dodavatele si pečlivě prověřujeme a ve vlastní laboratoři kontrolujeme kvalitu všech surovin pro výrobu čajů a nápojů BABIO. S farmáři a dodavateli BIO bylinek a BIO ovoce spolupracujeme dlouhodobě. Veškeré suroviny pochází pouze z českého nebo evropského ekologického zemědělství. Princip biozemědělství je založený na zásadách etického přístupu jak ke zvířatům, tak k rostlinám. V ekologickém zemědělství není povoleno používání pesticidů nebo umělých hnojiv. Proto jsou čaje a nápoje BABIO vhodné i pro nejmenší miminka.

jihoceska-vyroba-nase-mlekoKvalitní jihočeská výroba

Čaje v nálevových sáčcích jsou baleny špičkovou technologií tak, aby si zachovaly skvělé chuťové vlastnosti. Bio bylinky a ovoce jsou baleny do jemného filtračního papíru, který do vody propustí aroma a chuť bylinek nebo ovoce. Sáček je opatřený bavlněnou šňůrkou, bez použití kovové spony, která by mohla ovlivňovat výslednou chuť čaje. Každý čajový sáček je zabalen do speciální obálky, která zaručí, že si všechny čaje BABIO zachovají svoji vynikající chuť po celou dobu trvanlivosti.

 

➤ Zjistěte více v celém článku na našem eshopu www.nase-mleko.cz