Jsme s vámi již od roku 1992…

…obracíte se na nás s důvěrou a oceňujete kvalitu

Naše motto

„V GOLDIMu věříme v sílu přírodních surovin, jejich čistotu a jedinečnost využití pro výrobu skutečně poctivých a zdraví prospěšných produktů.“

Máme vlastní laboratoře a vývojový tým. Můžete se tedy spolehnout, že vše se vyvíjí a vyrábí "pod jednou střechou" a v Čechách.

Obrázek
GOLDIM je 100% český

A jak to u nás funguje?
Nejdříve dlouho studujeme, pak přijdou na řadu vývojové práce, testování chutí a ladění nejmenších detailů, nakonec produkty zkoušíme na sobě (tato část nás velmi baví) a když je všechno dokonalé a ověřené, představíme naše výrobky i vám.

Obrázek
Vyznávame jen nejvyšší standard kvality

Nákupem to u nás nekončí, chceme být pro vás rádcem a pomocníkem během vaší cesty s GOLDIMem.
Vždy se na nás můžete s důvěrou obrátit.
Lze využít online chat, telefonickou konzultaci nebo nás navštívit v některém z našich poradenských center.

Obrázek
Chceme Vám být nablízku a být pro Vás rádce či pomocník

GOLDIM – váš partner a rádce na cestě za zdravím

Podívejte se do našeho nově vybudovaného závodu v jižních Čechách, kde pod bedlivým dohledem odborníků vyrábíme ty nejkvalitnější produkty pro vás a vaši rodinu.

Přečtěte si náš příběh

Co se skrývá za více než čtvrt stoletím naší práce? Začněme tím, že jsme výrobci speciálních potravin, kojenecké výživy a doplňků stravy. Máme vlastní vývojový tým a dva výrobní závody. Zaměřujeme se na výrobu pro celou rodinu od kojenců po starší generaci.

Do našeho portfolia patří velmi dobře známý Kulíšek, který pomáhá miminkům a malým dětem již dvě destítky let. Naše mléko a Kozí kaše jsou prémiové značky kojenecké výživy na bázi kozího mléka, které jsme jako první v České republice uvedli na trh. V této sekci najdete Bio čaje pro miminka, těhotné a kojící maminky. A bio nápoje Babio, které jako jediní na světě vyrábíme v biokvalitě.

Jako první v ČR jsme začali vyvíjet a vyrábět probiotické doplňky stravy - ProbioFlora, klinicky testované probiotikum je na našem trhu stálicí. V našem sortimentu najdete ověřené a účinné produkty pro výživu kloubů, srdce a detoxikaci. Naší poslední “pýchou” je ketodieta MyKETO, která je určena všem, kteří chtějí doopravdy zhubnout, což dokazují desetiticíse spokojených klientů. Naše produkty pomáhají lidem nejen v České republice, ale i Evropě a jinde ve světě.

Principy výroby v rodinné firmě GOLDIM prolíná osobní odpovědnost za kvalitu a účinnost produktů. Naše motta: „Ověřená síla přírodních produktů“ nebo „Vyrábíme pro rodinu srdcem“, jsou pro nás nadstandardními závazky, kterými se po celou dobu naší existence řídíme a víme, že naši zákazníci tyto hodnoty oceňují.

Naše díky patří také odborné veřejnosti za udělená ocenění, která jsou pro nás, spolu s milými slovy našich zákazníků, závazkem i do budoucnosti.

Děkujeme za vaši důvěru váš GOLDIM z jižních Čech